Funkcjonalności
MotoPromo to profesjonalne oprogramowanie dla branży motoryzacyjnej. To Twój serwis internetowy, system CMS i DMS w jednym! Poznaj jego funkcjonalności już teraz!
Sprzedaż
Fake
Baza ofert wszystkich dostępnych modeli

Zaprezentuj swoją ofertę. Podaj modele, które w niej posiadasz. Moduł doskonale sprawdzi się, gdy motoPROMO zechcesz wykorzystać jako pojedynczy serwis internetowy marki będącej w Twojej ofercie.

Fake
Dostępne samochody nowe i używane

Funkcjonalny i intuicyjny system zarządzania ofertami pozwoli Ci szybko stworzyć przejrzyste i profesjonalne strony ofertowe samochodów nowych i używanych, dostępnych od ręki na Twoim stoku. By jeszcze bardziej ułatwić kontakt potencjalnego kupca z przedstawicielem Twojej firmy możesz przypisać do oferty konkretnego pracownika odpowiedzialnego za sprzedaż danego modelu.

Fake
Pracownik dedykowany dla danej oferty

W panelu administratora MotoPromo możesz dodawać pracowników a potem przypisać do konkretnej oferty pracownika posiadającego największą wiedzę na temat konkretnego modelu samochodu i odpowiedzialnego za kontakt z klientem.

Fake
System graficznych etykiet promocyjnych

Zaprezentuj skutecznie wyjątkowość Twojej oferty. Oznacz wybrane oferty specjalnymi etykietami graficznymi. Wskaż Twoim Klientom główne zalety płynące z wyboru konkretnego samochodu.

Marketing
Fake
Promocje

By zainteresować klientów swoją ofertą nie obejdziesz się bez rozgłosu i akcji promocyjnych. Teraz możesz sam zaplanować działania promocyjne w profesjonalny sposób. Kreator akcji promocyjnych (np. serwisowych) to kolejna z funkcjonalności, jaką znajdziesz w MotoPromo.

Fake
Kampanie (kreator landing page)

Do tej pory kampanie marketingowe wiązały się nieodzownie z dodatkowymi kosztami, chociażby stworzenia dedykowanej strony landingowej. Teraz możesz sam planować kampanie marketingowe i projektować landingpage spójny z wizerunkiem Twojego serwisu firmowego. Uniezależnij się od swojej agencji interaktywnej!

Fake
Obszar wizerunkowy

Twoja strona to główne narzędzie wizerunkowe. To pierwszy punkt styczności Twoich potencjalnych klientów z Twoją firmą w Internecie. Teraz możesz sam zaprojektować poszczególne slajdy, które będą się wyświetlać, dowolnie zmieniać ich kolejność oraz dodawać nowe widoki (do 10). Wszystko to zrobisz samodzielnie w Twoim panelu motoPROMO.

Fake
Integracja z LiveChat i Leadit

Oba te narzędzia są obsługiwane przez MotoPromo. Wystarczy tylko przekleić odpowiednie kody do przygotowanych miejsc i gotowe. W każdej chwili możesz też włączyć lub wyłączyć te usługi.

Fake
Social media

Prowadzisz działania w kanałach social media? Poszukujesz potencjalnych klientów w portalach społecznościowych? Pokaż na swojej stronie gdzie można Cię znaleźć online, by w jeszcze łatwiejszy sposób przekazywać bieżące informacje o swojej działalności osobom zrzeszonym wokół Twojej marki. Angażuj ich!


Wizerunek
Fake
Zarządzanie wyglądem strony www

Jakie są Twoje kolory firmowe? W jakiej kolorystyce chciałbyś prezentować swoją stronę? A może zdjęcie twojej firmy w tle lub obraz promowanego samochodu/marki? Teraz możesz zmieniać te opcje kiedy tylko chcesz. Pokaż, że Twoja strona żyje, zaskakuj klientów, niech poczują że nie ma tu monotonii i warto Cię odwiedzić, bo za każdym razem zobaczą coś nowego.

Fake
Aktualności

Wszystko co dzieje się na bieżąco – to Twój blog firmowy. Intuicyjny edytor dzięki, któremu aktualizacja Twojego serwisu niczym nie będzie się różnić od obsługi Worda.

Fake
Informacje o firmie

Wszystkie informacje o Twojej firmie, którymi chciałbyś się podzielić. Dodawaj i edytuj kiedy chcesz. Prezentuj nie tylko salon ale i serwis, blacharnię czy też lakiernią. Oznacz swoją lokalizację na mapie, a Twoi klienci będą mogli samodzielnie wytyczyć sobie trasę do Twojego salonu!

Fake
Pracownicy

Pokaż kto pracuje w Twojej firmie. Przedstawienie osób odpowiedzialnych za obsługę sprawia, że nie są oni już tak anonimowi co sprzyja budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Pochwal się swoim profesjonalnym zespołem! W panelu administratora MotoPromo możesz dodawać pracowników (zdjęcie, imię i nazwisko, mail, numer telefonu, stanowisko), zmienić kolejność wyświetleń na liście, a potem przypisać do konkretnej oferty pracownika posiadającego największą wiedzę na temat konkretnego modelu samochodu i odpowiedzialnego za kontakt z klientem.

Analiza
Fake
Integracja z Google Analytics

Teraz Google Analytics jest zintegrowane bezpośrednio z MotoPromo. Wystarczy tylko raz podać swój login i profil ID oraz wkleić przypisany Twojej stronie kod śledzenia, a zostanie on automatycznie zaimportowany do Twojego panelu administracyjnego. Teraz wszystkie statystyki masz zawsze pod ręką i możesz je sprawdzać kiedy tylko chcesz.

Fake
Statystyki odwiedzin

Statystyki odwiedzin są zintegrowane z Google Analytics i są dostępne bezpośrednio w panelu administratora MotoPromo, bez konieczności dodatkowego logowania się na stronach Google. Masz do nich zawsze stały dostęp i możesz szybko sprawdzić szczegółowe informacje z ostatniego miesiąca (wizyty, odsłony, odwiedzający na Twojej stronie).

Fake
Statystyki systemu

W tej sekcji znajdziesz podsumowanie wszystkich najważniejszych informacji – ilość aktywnych ofert samochodów nowych i używanych, ilość promocji i kampanii, ilość odsłon i wizyt (w ciągu ostatnich 30 dni).

Fake
Monitoring marketingowy

Niech Twoja strona przekształci się w skuteczne narzędzie sprzedażowe! Czy monitorujesz, które oferty cieszą się największą popularnością wśród Twoich klientów? Które przykuwają największą uwagę? Jeśli nie to najwyższy czas zacząć. Bezpośrednio w systemie masz stały podgląd tego, które oferty, kampanie i promocje cieszą się największą popularnością i jaki jest ich wskaźnik CTR.

Fake
Kontrola dostępu

System MotoPromo oferuje tyle przydatnych funkcjonalności, że mogą z nich korzystać różne osoby w różnym zakresie, w zależności od tego, czym się w Twojej firmie zajmują. Handlowcy mogą sami dodawać i zarządzać ofertami samochodów, za które odpowiadają, marketingowcy mogą planować promocje i kampanie marketingowe. W łatwy sposób możesz zarządzać i kontrolować dostęp moderatorów do poszczególnych funkcji, ustawiać ograniczoną dostępność tylko do wybranych modułów.

Fake
Kontrola aktywności pracowników

Z MotoPromo mogą korzystać wszyscy pracownicy w Twojej firmie, a Ty masz stały podgląd ich działań w Dzienniku Akcji – tu znajdziesz bieżące raportowanie o tym, kto się kiedy zalogował, co zrobił, jaki moduł edytował – masz pełna przejrzystość pracy pracowników!

Przekonany?

Już od

149 zł

miesięcznie

  • wybierz wersję odpowiednią dla Ciebie
  • uzyskaj nawet 30% zniżki na kreacje reklamowe
  • w każdej wersji dostajesz dostęp do darmowych aktualizacji